نورث فیس

مشاهده همه 11 نتیجه

اگر جزو عاشقان طبیعت گردی باشید، حتماً نام نورث فیس به گوشتان خورده است. این برند یکی از معروف ترین تولید کننده های تجهیزات کوهنوردی می باشد که در حیطه ی تولید کوله پشتی کوهنوردی، چادر، کیسه خواب ، کفش و… فعالیت شاخصی دارد. این شرکت از حرفه ای ترین تولیدکنندگان در زمینه پوشاک ویژه کوهنوردی بوده و به همین جهت است که شما می توانید عبارت  North Face را بر روی حداقل یک مورد از لوازم افراد حرفه ای مشاهده نمایید . فروشگاه لوازم کوهنوردی دارمارت نیز این برند را در خود جایداده است و  این شرکت به واسطه ی استاندارد های بالایی که دارد، توانسته به خوبی خود را در بین جامعه ی هدف جای دارد. اگر شما هم جزو عاشقان این برند هستید بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید چرا که قصد داریم مروری بر این برند معروف و البته شاخص ترین تولیدات آن داشته باشیم.

برند نورث فیس و تاریخچه ی آن

نورث فیس از مهم ترین و البته قدیمی ترین برند ها در زمینه تولید پوشاک ویژه ی کوهنوردی است . این برند در سال 1986 و در شهر آلامدا کالیفرنیا تاسیس شد. این شرکت توسط دو شخص به نام های داگلاس تامپکینز و سوزی تامپکینز پایه گذاری شد و از همان ابتدا هدفشان پر کردن خلاء موجود در دنیای پوشاک ویژه ی کوهنوردی بود. این خلاء به واسطه استاندارد ها و البته نوآوری های این شرکت تا حد زیادی برطرف شد.

نورث فیس از همان ابتدا هدف خود را تولید محصولات با کیفیت قرار داد و به همین جهت تمرکز زیادی بر رو نیاز بازار قرار داد و نظر افراد حرفه ای و صاحب سبک را در تولیدات خود اعمال نمود . این موضوع باعث شد تا تولیدات این شرکت در مدت زمان کوتاهی بتواند در بین کوهنوردان نفوذ کند. کوله پشتی های منحصر به فرد، کفش های ویژه، چادر های منحصر به فرد و…. همگی بخشی از تولیداتی است که این شرکت به بازار ارائه می دهد . در این بین کوله پشتی های این شرکت به عنوان نقطه عطفی در بین محصولات آن ها به حساب می آید، به گونه ای که گستره ی زیادی از افراد حرفه ای این دسته از محصولات را استفاده می کنند. میزان محبوبیت و نفوذ این برند به گونه ای است که حداقل یک یا چند نفر از اعضای یک تیم کوهنوردی، از کوله ها و یا سایر لوازم این شرکت استفاده می نمایند.

محصولات نورث فیس  North Face

نورث فیس در طول چند دهه ای که از عمرش می گذرد، توانسته محصولات مختلفی را برای کوهنوردان تولید نماید. تمرکز اصلی این برند بر روی پوشاک ویژه ی کوهنوردان بوده و به همین جهت محصولاتی نظیر کفش، کوله پشتی، چادر کوهنوردی و… را ارائه داده است. ویژگی بارزی که در بین محصولات این برند وجود دارد، مقاومت بالا و البته پیش بینی کلیه ی نیاز های کوهنوردان است. طراحان این برند قبل از طراحی محصولات خودف تمام نیاز ها و شرایط مختلف سفر را در نظر می گیرند و تلاش می کنند تا محصولات را به گونهییا طراحی نمایند تا در هر شرایطی پاسخگوی نیاز افراد باشد.

در این بین شاید بتوان کوله پشتی های این برند را جزو معروف ترین و البته برترین تولیدات آن دانست چرا که توانسته به خوبی نیاز کوهنوردان را پوشش دهد. کوله پشتی های کوهنوردی نورث فیس دقیقاً مطابق نیاز افراد حرفه ای تولید شده و توانسته با توجه به ویژگی های منحصر به فردش در شرایط مختلف، عملکردی بهینه داشته باشد. متریال مقاوم ، گنجایش عالی، بند های محکم و… از مهم ترین فاکتور هایی است که سبب شده تا این محصول گزینه ای بسیار ایده آل برای کوهنوردی و سایر سفر های طبیعت گردی باشد . ما در ادامه با دقت بیشتری این دسته از محصولات را بررسی خو اهیم کرد.

کوله های کوهنوردی نورث فیس North Face

کوله پشتی های کوهنوردی شرکت نورث فیس را می توان جزو بهترین گزینه های موجود در بازار دانست. این دسته از محصولات تقریباً تمام نیاز افراد ارا در خود جای داده اند و این عاملی بوده که این برند را بر سر زبان ها انداخته است . بند های چفت شونده و محکم، گنجایش عالی، استفاده از سیستم های مختلف تهویه برای ممانعت از عرق کردن کمر و شانه، سیستم انتقال قدرت برای جلوگیری از خستگی سریع کوهنوردان و… تنها گوشه ای از ابتکاراتی است که برند نورث فیس در کوله های خود به کار برده است. مجموع این فاکتور ها سبب شده تا افراد بهترین تجربه را در حین استفاده از این کوله ها داشته باشند . ما در ادامه تعدادی از محبوب ترین کوله پشتی های برند نورث فیس North Face را برای شما عزیران قرارداده ایم و برای هرکدام هم توضیحات مختصری ذکر نموده ایم.

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۷۵ لیتری The North Face BackPack

این مدل یکی از محبوب ترین کوله پشتی های شرکت نورث فیس است. گنجایش 75 لیتری، تعداد  محفظه های بالا، سیستم تهویه هوا در ناحیه کمر، استفاده از متریال های ویژه، جنس پلی استر و بسیار مقاوم، جایگاه مخصوص چادر و کیسه خواب، جیب حمل بطری آب، بند مخصوص، زین های نرم و محکم و…. همگی بخشی از مزیت های این محصول بی نظیر است . افزون بر این طراحی این محصول به گونه ای بوده که وزن را محدود به شانه ها نمی کند و این خود مانع از خستگی سریع افراد می شود. یکی از دیگر فاکتور هایی که سبب شده تا این محصول بسیار ایده آل باشد،کاور ضد آب آن است که سبب شده تا کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۷۵ لیتری The North Face BackPack برای فصول مختلف و شرایط نامساعد جوی هم مناسب باشد.

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۶۵+۵ لیتری North Face

این محصول یکی دیگر از محصولات ویژه برند نورث فیس است. این محصول تمام شاخصه های مهم را در خود جای داده و می تواند در سفرهای کوهنوردی گزینه ای ایده آل برای افراد حرفه ای باشد. از مهم ترین شاخصه های این محصول می توان به داشتن 2 محفظه و 4 جیب اشاره کرد. از طرفی بند های مختلفی برای حمل محصولات ویژه در آن تعبیه شده که از جمله ی آن می توان به بند مخصوص حمل عصا، جیب ویژه بطری آب، جایگاه ویژه حمل کیسه خواب و چادر، کمربند قابل تنظیم و…. اشاره نمود . در بخش پشتی این محصول هم از اسفنج ها و مواد ویژه ای استفاده شده که مانع از تعریق بیش از اندازه ی کمر در حین پیمایش می شود و این خود مزیتی بسیار منحصر به فرد است. مجموع این دلایل کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۶۵+۵ لیتری North Face را به محصولی ایده آل بدل نموده است .

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ۴۵ لیتری نورث فیس The North Face

شرکت نورث فیس سعی کرده تا ابتکارات ویژه ی خود را در این کوله پشتی هم به نمایش بگذارد و به همین جهت این محصول به سادگی می تواند بخش زیادی از نیاز های طبیعت گردان را پوشش دهد. این موضوع در حالی است که این محصول کمترین میزان انرژی را از افراد می گیرد و بیشترین بازدهی را ایجاد می کند. شیوه ی طراحی این محصول از مهم ترین فاکتور هایی بوده که آن را نسبت به سایر محصولات متمایز کرده است . این محصول به واسطه ی ابتکاری که در طراحی خود دارد، کمترین میزان فشار را به کمر و شانه ها ارد می کند و باعث توزیع یکسان نیرو در این ناحیه می شود. زین های ویژه و کمر بند قابل تنظیم از مهم ترین مواردی بوده که در این یکسانی نقش داشته اند. البته طراحان برای سهولت بیشتر از متریال ویژه ای برای زین ها و بخش پشتی استفاده نموده اند تا  حمل  کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ۴۵ لیتری نورث فیس The North Face ساده تر باشد .

کوله پشتی کوهنوردی ۳۰ لیتری نورث فیس مدل اوت دورز The North Face

این محصول از دیگر مواردی بوده که برند نورث فیس برای پیمایش های کم طراحی نموده است. این کوله به واسطه ی مزایایی که دارد، قادر است تا بخش زیادی از وسایل کوهنوردان را در خود جای دهد. این فاکتور در حالی است که حمل و نقل آن فشار بسیار اندکی را به بدن کوهنوردان وارد می کند. دلیل این موضوع زین فلزی و راحت آن است که سبب می شود تا فشار کمتری ایجاد شود . مزیت دیگری که شرکت نورث فیس برای این محصول قرار داده، کاور ضد آب آن است . این کاور مانع از خیس شدن کوله و محتویات داخل آن می شود . این موضوع خود باعث می شود تا افراد بتوانند از کوله پشتی کوهنوردی ۳۰ لیتری نورث فیس مدل اوت دورز The North Face در شرایط مختلفی استفاده نمایند.

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۴۰ لیتری الکترون The North Face

این کوله پشتی از دیگر محصولاتی بوده که سبب شده تا برند نورث فیس بیش از پیش در بین گروه های مختلف کوهنوردان نفوذ کند. این کوله پشتی گزینه ای مناسب برای سفر های یک روزه است و می تواند با توجه به طراحی و ساختار خود، بخش زیادی از نیاز کوهنوردان را پوشش دهد. طراحان برای ساخت این محصول از زین های فلزی با قابلیت تعویض استفاده کرده اند. از طرفی جیب های مختلفی بر روی بدنه ی آن کار شده است که اجازه می دهد تا افراد بتوانند تعداد قابل توجهی از تجهیزات را درون آن قرار دهند. نکته ی مثبت دیگری که در رابطه با این کوله پشتی وجود دارد، کاور ضد آب آن است. این کاور مانع از خیس شدن تجهیزات کوهنوردان شده و این به نوبه ی خود سبب افزایش محبوبیت کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۴۰ لیتری الکترون The North Face شده است.

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس مسافرتی ۲۰لیتری مدل اوت دور The North Face

شرکت نورث فیس سعی کرده تا برای پیمایش ها و سفر های کوتاه مدت هم محصولات مناسبی ارائه دهد. این کوله پشتی یکی از این محصولات است. در ساختار این کوله 3 محفظه اصلی تعبیه شده و در طرفین آن نیز دو جیب قرار دارد که در مجموع حجمی معادل 20 لیتر را ایجاد می نمایند. نکته قابل توجه در این رابطه، طراحی جمع و جور این کوله است که سرعت عمل بسیار بیشتری را به کوهنوردان و طبیعت گردان می دهد. این موضوع در حین حمل تجهیزات کوهنوردی مزیت بسیار منحصر به فردی به حساب می آید. این موارد سبب شده تا کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس مسافرتی ۲۰لیتری مدل اوت دور The North Face  گزینه ای ایده آل برای سفر های کوتاه باشد .

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۱۵ لیتری North Face

این محصول از مدل های کم حجم شرکت نورث فیس است که می تواند برای سفر های کوتاه بسیار ایده آل باشد. وزن و ابعاد کم در مقابل گنجایش مناسب این محصول سبب شده تا یک گزینه ای بی رقیب برای سفر های یک روزه باشد. همچنین برای طراحی این محصول فاکتورهای زیادی لحاظ شده برای مثال در ساخت این کوله از کمربند قابل تنظیم استفاده شده است. این کمربند ها در کنار زین ویژه آن سبب می شوند تا فشار کوله به شیوه ای یکسان توزیع شده و مانع از خستگی زودرس کوهنوردان شود. متریال عالی و مقاوم، جیب های متعدد، بند های چفت شونده، سیستم تهویه ی هوا و…. از مهم ترین مواردی است که سبب شده تا کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۱۵ لیتری North Face برای قشر زیادی از افراد قابل استفاده باشد .

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی نورث فیس ۱۸ لیتری North Face – مدل ۶۲۰۵

این مدل از دیگر مواردی بوده که شرکت نورث فیس برای امور عادی و سفر های کوتاه طراحی نموده است . این کوله پشتی می تواند گزینه ای مناسب برای مسافرت ها ، طبیعت گردی ها و سایر گردش های کوتاه باشد چراکه وزن و ابعاد مناسبی دارد. از طرفی گنجایش آن به نحوی است که می تواند طیف مختلفی از تجهیزات را در خود حمل نماید. البته این دو مورد تنها نقاط قوت آن نیستند بلکه نورث فیس این محصول را به گونه ای طراحی نموده که کمترین میزان فشار را بر روی افراد اعمال می نماید و این خود یکی از مهم ترین و البته شاخص ترین فاکتور هایی است که کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی نورث فیس ۱۸ لیتری North Face – مدل ۶۲۰۵ را ایده آل نموده است .

این موارد تنها گوشه ای از کوله پشتی های رایج و محبوب برند نورث فیس بود . ما در پایین لیست کاملی از این برند و البته محصولات آن را برای شما ارائه نموده ایم که با کلیک روی هر کدام می توانید به اطلاعات بیشتری در مورد آن ها دست یابید.

اطلاعات بیشتر ...