دیوتر

مشاهده همه 4 نتیجه

دیوتر را می توان جزو قدیمی ترین و البته برترین تولیدکنندگان تجهیزات و لوام کوهنوردی و کمپینگ در جهان دانست . این برند آلمانی به واسطه تولیدات حرفه ای و البته کارآمد خود توانسته به یک شهرت جهانی برسد به گونه ای که بیشتر افراد با انواع کوله پشتی کوهنوردی دیوتر و سایر تجهیزات آن آشنایی دارند. این برند سابقه ای بسیار طولانی دارد و همواره محصولات آن در لیست خرید افراد حرفه ای جای داشته است. شاید یکی از مهم ترین مواردی که موجب این رشد روز افزون شده است کوله پشتی های deuter بوده باشد. در واقع این برند به واسطه ی تجربه چندین ساله ای که دارد، به خوبی نیاز کوهنوردان و افراد حرفه ای را می شناسد و به همین جهت است که انواع کوله پشتی کوهنوردی deuter توسط کوهنوردان استفاده می شود . اگر شما هم تمایل دارید تا در رابطه با این برند معروف اطلاعات بیشتری را کسب کنید بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید چرا که قصد داریم به شیوه ای دقیق این برند و تولیدات آن را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم.

تاریخچه کمپانی دیوتر

همانگونه که اشاره کردیم برند دیوتر از قدیمی ترین تولیدکنندگان کوله پشتی و وسایل کمپینگ و کوهنوردی در جهان است. اما جالب است بدانید که این برند در ابتدای کار خود اصلاً چنین محصولاتی تولید نمی کرد . زمانی که Hans Deuter در سال 1898 این کمپانی را پایه گذاری کرد، تصور نمی کرد که روزی بزرگترین کوهنوردان جهان از محصولات شرکت او استفاده نمایند. این شرکت در ابتدا کیسه ها و پاکت های پستی یکی از ایالت های آلمان را تولید می کرد. اما با شروع جنگ جهانی اول در آلمان، میزان تقاضای ارتش برای کوله پشتی افزایش پیدا کرد و لذا این شرکت تولیدات خود را به سمت کیف و کوله های سربازان تغییر داد. میزان نوآوری های موجود در این شرکت توانست موفقیت های زیادی را برایش رقم بزند و به همین جهت بعد از جنگ جهانی اول، صرفاً در این مسیر حرکت نمود. در سال 1919 و بعد از پایان جنگ جهانی اول، مدیران شرکت، بخش تولید کیف و چادر را توسعه دادند و فعالیت های خو.د را به ساخت کیف کوهنوردی، چادر، سایه بان، چمدان و… محدود کردند.

در سال 1928  شرکت دیوتر محصولات و تجهیزات مختلف از جمله کوله های کوهنوردی ویژه ی خود را در اختیار گروهی قرار می دهد که قصد صعود به قله ی پامیر را دارند و البته بازخوردهای بسیار مثبتی را هم دریافت می کند. پس از آن شرکت دیوتر تولیدات ویژه ی خود را در اختیار گروه های مختلف کوهنوردی قرار می دهد تا بتواند بازخورد های مختلفی، دریافت و آن ها را در محصولاتش اعمال نماید. این موضوع توانست تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت تولیدات این شرکت داشته باشد. البته این روند باعث شد تا در سال 1939 این شرکت به عنوان تامین کننده چادر و کوله ارتش آلمان نازی انتخاب شود . اگر چه این برهه برای جهانیان بسیار تاریک بود اما دیوتر همچنان به رشد خود ادامه می داد و سعی می کرد تا بهترین های خود را ارائه دهد.

بعد از جنگ جهانی دوم هم این شرکت همچنان مسیر رشد صعودی خود را ادامه داد و توانست به یکی از مهم ترین تولیدکننده های لباس و تجهیزات تیم های المپیک کشور آلمان تبدیل شود. این روند همان چیزی بوده که این شرکت را به جایگاه فعلی آن رسانده و سبب شده تا deuter  یکی از تولید کننده های برتر جهان باشد و بتواند اعتماد افراد حرفه ای را جلب نماید. اما چیزی که بیش از همه در این موفقیت سهم داشته است، کوله پشتی های بی نظیر آن ها می باشد . این شرکت تمرکز زیادی بر روی ساخت کوله پشتی داشته و سعی کرده تا همواره یکی از بهترین های این حوزه باشد. این موضوع را می توان از میزان نوآوری های بکار رفته در تولیدات آن ها متوجه شد.

نوآوری در بطن کوله کوله پشتی کوهنوردی دیوتر

دیوتر بر خلاف رقیبان خود همواره در تلاش بوده تا بتواند توجه افراد حرفه را جلب سازد چرا که می دانست با این کار می تواند ساده تر در بازار نفوذ نماید. بدین منظور این شرکت هر ساله تازه ترین ابداعات خود در زمینه کوله پشتی و سایر تجهیزات کوهنوردی را در اختیار گروه های مختلف قرار می داد تا بتواند از طریق بازخورد آن ها، محصولات ایده آل تری بسازد. بدین منظور شرکت دیوتر در سال 1953 کلیه تجهیزات لازم برای صعود به قله نانگاپاریات را در اختیار یک تیم کوهنوردی قرار می دهد. این محصولات شامل کوله پشتی کوهنوردی دیوتر، چادر کمپینگ، کفش و… بود. نکته قابل توجه میزان بازخورد این کار بود که باعث شد تغییرات اساسی در کوله پشتی های deuter حاصل شود.

به فاصله 15 سال بعد این شرکت اولین کوله های نایلونی خود را روانه بازار می کند که در دوران خود یک نوآوری ویژه بود . البته ماجرا تنها به همین نقطه ختم نمی شود . شرکت دیوتر در سال 1984 سیستم Aircomfort را خلق نمود و بدین ترتیب یک انقلاب بسیار بزرگ را در صنعت کوله پشتی های کوهنوردی ایجاد نمود. این سیستم باعث می شود تا حمل طولانی مدت کوله پشتی های کوهنوردی بسیار ساده و آسان باشد. این قابلیت باعث شد تا نام کوله کوهنوردی دیوتر بیشتر بر روی زبان ها بیفتد.

از طرفی در آغاز دهه 90 و با محبوبیت دوچرخه سواری در بین مردم، این شرکت اولین مدل از کوله پشتی های مخصوص دوچرخه سواری را روانه ی بازار می کند. این موضوع باعث شد تا دیوتر یکی از پیشروترین شرکت ها در این زمینه باشد . ارائه سیستم Varifit در سال 2017 از دیگر نوآوری های deuter در ساخت کوله پشتی کوهنوردی بود. این قابلیت امکان پشتیبانی از هر ارتفاعی را دارد که این فرآیند استفاده و حمل کوله پشتی های شرکت دیوتر را ساده تر می کند.

ویژگی متمایز در انواع کوله پشتی کوهنوردی دیوتر

شرکت دیوتر به واسطه تجربه بسیار باییا خود همواره محصولات متمایز و ایده آلی را برای مشتریان خود تولید می کند. اما همواره مجموعه ای از فاکتور ها و نکات مهم در تولیدات آن دیده می شود که سبب شده تا این برند نسبت به سایر برند های مشابه، کاملاً متمایز باشد. توجه به نیاز کوهنوردان را می توان از مهم ترین و البته شاخص ترین مشخصات کوله های دیوتر دانست  این برند سعی می کند تا تمام شرایطی که برای یک کوهنورد محتمل است را در نظر بگیرد و سپس محصول خود را به گونه ای طراحی می کند که دقیقاً منطبق بر این شرایط باشد. این موضوع همان فاکتوری بوده که شرکت دیوتر را نسبت به رقبایش متمایز نموده است.

مقاومت ساختاری بالا از دیگر مواردی بوده که deuter را در بین افراد حرفه ای محبوب نموده است . این برند از بدو شروع کار خود همواره برترین و البته مناسب ترین متریال ها را برای تولیدات خود به کار گرفته است. این موضوع سبب می شود تا برند دیوتر بتواند گزینه ی اول برای پیمایش های طولانی و سفرهای مختلف باشد چرا که کوهنوردان معتقد هستند که محصولات این برند برای هر شرایطی مناسب است.

معروف ترین کوله پشتی های کوهنوردی شرکت دیوتر

همانگونه که اشاره کردیم بیش از یک قرن از حضور دیوتر در بازار تولید لوازم کوهنوردی می گذرد و بدین جهت این شرکت تجربه ی بسیار زیادی در زمینه ساخت کوله پشتی کوهنوردی دارد. این موضوع باعث شده تا افراد حرفه ای همواره چشم به راه جدیدترین محصولات آن ها باشند چرا که می دانند این محصولات بهترین مدل های موجود در بازار خواهند بود. در این بین محصولاتی از این شرکت وجود دارد که با داشتن ویژگی های یاد شده، توانسته اند به پرچمدار های بازار تبدیل شوند. ما در ادامه چند مورد از کوله پشتی های کوهنوردی دیوتر را برای شما ذکر کرده ایم که همگی جزو بهترین مدل های موجود هستند .

کوله پشتی کوهنوردی هایکینگ ۴۵ لیتری دیوتر مدل فولتراپرو Deuter BackPack

این محصول را می توان یکی از ایده آل ترین و البته مناسب ترین محصولات برای افراد حرفه ای دانست. این محصول تمام نیاز های کوهنوردان را پوشش می دهد و این همان چیزی بوده که باعث خاص شدن تولیدات این برند شده است. کاور ضد باران، گنجایش بالا، سیستم تهویه هوا در بخش کمر، جایگاه ها و بند های ویژه، زین های قابل تنظیم، متریال مقاوم و محکم، سگک های سوت دار و… تنها گوشه ای از مزیت ها و نقاط قوتی است که این محصول را نسبت به سایر نمونه های مشابه متمایز کرده است . فاکتور دیگری که در این محصول وجود دارد، شیوه ی طراحی آن است. اگرچه این محصول گنجاش بالایی دارد اما طراحی آن به گونه ای صورت گرفته که تمام وزن ناشی از بار، به شیوه ای مساوی بر روی بدن قرار می گیرد و این خود مانع از خستگی زودرس افراد می شود. مجموع این دلایل سبب شده تا کوله پشتی کوهنوردی هایکینگ ۴۵ لیتری دیوتر مدل فولتراپرو Deuter BackPack گزینه ای بسیار ایده آل باشد .

کوله پشتی کوهنوردی دیوتر ۷۰ لیتر مدل ادونتور Deuter Adventure Backpack

این محصول از دیگر پرچمدار های شرکت deuter می باشد که گزینه ای بسیار ایده آل برای طبیعت گردی است. این کوله پشتی دیوتر گنجایش بسیار بالایی دارد و همین مورد سبب شده تا افراد بتوانند حجم بسیار بالایی از تجهیزات خود را درون آن قرار دهند . البته حجم بالا تنها مزیت این محصول نیست، طراحان برای ساخت این محصول از بهترین و البته مقاوم ترین نوع متریال استفاده نموده اند. پلی استر 210T همان متریال ویژه است که در برابر سایش و آسیب، مقاومت بسیار بالایی دارد. از طرفی دیگر زین ها و کمربند قابل تنظیم از دیگر مزیت های این محصول است چرا که باعث می شود تا افراد بتوانند این کوله را متناسب با قد و البته سایز بدن خود انتخاب نمایند. در بخش کمر و زین های این کوله پشتی کوهنوردی هم از سیستم ویژه ی تهویه ی هوا استفاده شده است که مانع از تعریق کمر افراد می شود. این موضوع نه تنها پیمایش را ساده تر می کند بلکه در دراز مدت هم مانع از بروز مشکلات مفصل و دیسک می شود. این چند فاکتور در کنار چندین مزیت دیگر عاملی بوده که این کوله پشتی کوهنوردی deuter را به یک پرچمدار در بازار تبدیل نموده است .

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ۵+۶۵ لیتری دیوتر deuter

شرکت دیوتر برای ساخت این کوله پشتی کوهنوردی ، با نهایت دقت و ظرافت عمل نموده و این را می توان از بررسی دقیق آن متوجه شد. گنجایش بالا و ابعاد مناسب، جنس مقاوم و ضد فرسایش، بند های ویژه حمل تجهیزات، زین های راحت، کمربند قابل تنظیم، سیستم گردش هوا و…. از دیگر مواردی بوده که باعث شده تا این کوله کوهنوردی دیوتر در لیست انتخاب افراد حرفه ای جای گیرد. این کمپانی سعی کرده تا در بخش داخلی این محصول از دیافراگم های ویژه ای استفاده نماید که اجازه دسترسی به بخش داخلی کوله را می دهند و این نوآوری از دیگر مواردی بوده که استفاده از این کوله پشتی دیوتر را راحت تر نموده است .

کوله پشتی کوهنوردی ۷۰لیتری دیوتر ۶۵+۵ مدل ایرکانتکت Deuter

این محصول یکی از تولیدات بسیار ایده آل شرکت دیوتر می باشد که تقریباً تمام نوآوری های به روز و کارآمد این شرکت را در خود دارد. برای ساخت این کوله پشتی از پلی استر TD استفاده شده که مقاومت بسیار بالایی دارد. این پلی استر در مقابل فرسایش و آسیب های مختلف از مقاومت بالایی برخوردار است. از طرفی این محصول به گونه ای طراحی شده که فشار ناشی از بار و تجهیزات را به شیوه ای مناسب و عالی بر روی بدن تقسیم می کند و برخلاف مدل های قدیمی، آن را به شانه و یا کمر محدود نمی کند . این موضوع سبب می شود تا افراد در حین کوهنوردی احساس خستگی زودرس نداشته باشند. این موضوع از مهم ترین مواردی بوده که این کوله را منحصر به فرد نموده است .

لازم به ذکر می باشد که این موارد تنها چند کوله پشتی دیوتر در بین مدل های متنوع و عالی این برند است. ما در این بخش لیستی از محصولات برند deuter را برای شما عزیزان قرارداده ایم که می توانید به سادگی با کلیک روی هر کدام اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

 

 

اطلاعات بیشتر ...