حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۱۰ کوله پشتی کوهنوردی ارزان قیمت

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

یقینا بیشتر کوهنوردان و عاشقان طبیعت به دنبال خرید کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت هستند چرا که برای بیشتر مردم تعریف یک خرید عالی در واقع انتخاب بهترین جنس با مناسب ترین قیمت است . برای اینکه بتوانید به چنین هدفی برسید شما می بایست قبل از هر چیزی با ویژگی های یک کوله پشتی کوهنوردی اصل آشنا شوید و سپس بر اساس مقایسه قیمت ها و فاکتور های آن بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید . متاسفانه بیشتر افراد اطلاع صحیحی از انواع کوله پشتی اصل و ارزان با قیمت های شگفت آور آنان ندارند و به همین جهت ممکن است گاهاً برای اندکی ارزان تر خریدن به نمونه های تقلبی پناه ببرند .

این موضوع در حالی است که نمونه های اصلی با قیمت ارزان هم در بازار وجود دارد که می تواند گزینه های بسیار مناسبی برای افراد باشد . باید این نکته را در نظر داشت که تعداد کوله پشتی های موجود در بازار بسیار گسترده است و به همین جهت بررسی تمام آن ها از جنبه های مختلف برای افراد امری دشوار است . البته جای نگرانی نیست چرا که ما این دشواری را برای شما راحت تر کرده ایم زیاد در ادامه ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت را برایتان بررسی نموده ایم که می تواند فرآیند انتخاب و تصمیم گیری را برای شما عزیزان ساده تر نماید .

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت


بررسی ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

ما در این مقاله ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت موجود در بازار را برای شما عزیزان مورد نقد و بررسی قرار داده ایم که همگی در نوع خود منحصر به فرد هستند. ما سعی کرده ایم تا کوله پشتی ها را از جهات مختلف نظیر جنس پارچه ، گنجایش ، تعداد جایگاه ها ، تعداد بند ها و تکنولوژی های بکار رفته و… بررسی نماییم و بر این اساس بهترین و مناسب ترین گزینه ها را برای شما عزیزان گردآوری نماییم . لازم به یادآوری است که تمام این محصولات نمونه های اصلی می باشند و دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند .

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس مسافرتی ۲۰لیتری مدل اوت دور The North Face

کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس مسافرتی ۲۰لیتری مدل اوت دور شرکت نورث فیس را می توان یکی از مناسب ترین و البته بهینه ترین گزینه ها دانست . این محصول دارای ۳ محفظه اصلی است و در بخش درونی خود هم دو جایگاه دارد و مجموع این مو ارد سبب شده تا حجمی قریب به ۲۰ لیتر داشته باشد . در کنار این موارد جنس پلی استر این کیف سبب شده تا دوام و عمر بسیار بالایی داشته باشد که آن را برای سفر های طبیعت گردی و کوهنوردی مناسب کرده است . این کوله پشتی دارای بند های مختلفی است که نه تنها به حمل بیشتر وسایل کمک می کند بلکه سبب می شود تا فشار کوله پشتی بهتر توزیع شود و این یک مزیت عالی به شمار می آید . وزن کم و ابعاد مناسب از دیگر فاکتور های است که سبب شده تا این محصول در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت قرار بگیرد .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات بیشتر کلیک کنید

 

 


کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۱۸ لیتری North Face

این محصول یکی از گزینه های موجود در لیست ۱۰ کوله پشتی اصل و ارزان قیمت می باشد . کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۱۸ لیتری North Face مازاد بر قیمت مناسبی که دارد، شامل مزیت های زیادی می باشد که آن را نسبت به قیمتش بسیار ارزشمند تر نموده است . ابعاد مناسب، وزن کم ، طراحی آرگونومیک از جمله ویژگی های منحصر به فرد این کوله پشتی به شمار می آید . در کنار این موارد گنجایش ۱۸ لیتری آن موجب شده است تا این محصول بتواند حجم مناسبی از لوازم را با خود حمل نماید و این گنجایش به کمک ۶ جایگاه آن فراهم شده است . کمربند ویژه و بند های محکم و مخصوص سبب شده است تا این محصول برای کوهنوردی ، طبیعت گردی، دوچرخه سواری و…. مناسب باشد و با بند های چفت شونده به راحتی بر روی کمر شما محکم شود.

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات بیشتر کلیک کنید

 


کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی نورث فیس ۱۸ لیتری North Face – مدل ۶۲۰۵

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی نورث فیس ۱۸ لیتری یکی دیگر از محصولات شرکت معروف نورث فیس می باشد که در لیست انواع کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان جای گرفته است . این محصول را می توان جزو بهترین و البته مناسب ترین گزینه هایی دانست که می توانید در رنج قیمت پایین خریداری نمایید . این کوله پشتی دارای ۲ جایگاه اصلی و ۴ جیب می باشد که مجموع آن ها یک گنجایش ۱۸ لیتری را فراهم نموده اند . در قسمت پشتی طراحی منحصر به فردی انجام شده که به گردش بهتر هوا در این ناحیه کمک می کند . در کنار این موارد زین های قابل تنظیم هم تعبیه شده اند که به استفاده راحت تر و توزیع بهتر وزن کوله کمک می کنند . جنس پلی استری و بند های مختلف و محکم این کوله پشتی از دیگر مزیت های بارز آن به شمار می آیند .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 

 


کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۴۰ لیتری الکترون The North Face

جیب های متعدد و گنجایش ۴۰ لیتری در کنار طراحی بی نظیر و قیمت مناسب از مهم ترین دلایلی بوده که سبب شده کوله پشتی کوهنوردی نورث فیس ۴۰ لیتری الکترون The North Face در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت قرار بگیرد . این محصول دارای زین های فلزی قابل تعویض می باشد که در حین حمل کوله پشتی می تواند بخش مهمی از وزن آن را از روی شانه های شما بر دارد . این کوله پشتی کوهنوردی از پلی استر محکم ساخته شده است که عمر و دوام آن را افزایش می دهد . وزن کم و ابعاد مناسب از دیگر فاکتور هایی است که حمل و نقل این کوله پشتی را بسیار آسان تر نموده است .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 

 


کوله پشتی کوهنوردی ۳۰ لیتری نورث فیس مدل اوت دورز The North Face

این محصول یکی از محصولات ممتاز شرکت نورث فیس می باشد که نه تنها کیفیت بالایی دارد بلکه از قیمت مناسبی هم برخوردار است و به همین سبب در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت ما قرار گرفته است .اصلا شاید بتوان گفت تخصص این شرکت در ساخت کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت است و به خوبی هم از عهده آن بر آمده است. این محصول به واسطه ۲ جایگاه و ۴ جیبی که دارد می تواند تا ۳۰ لیتر گنجایش داشته باشد که این موضوع آن برای کوهنوردان مناسب کرده است . در کنار این موارد جنس پلی استر TD این محصول و زین های قابل تنظیمش از دیگر مزیت هایی است که سبب شده تا این محصول دوام بالایی داشته باشد . وجود بند های متعدد و البته ساختار های قابل تنظیم سبب شده تا این کوله پشتی به راحتی بر روی بدن تنظیم شود و وزن ناشی از آن به پایین تنه انتقال یابد . طراحان در کنار موارد یاد شده کاور ضد آب را هم برای این محصول قرار داده اند که آن را بیش از پیش کاربردی می کند .

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 


کوله پشتی کوهنوردی آسپری ۶۸ لیتری چینی osprey

این مورد یکی دیگر از موارد محبوب در لیست انواع کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان ما می باشد که عموم افراد حرفه ای آن را انتخاب می کنند . این محصول دارای ۲ محفظه اصلی و ۴ جیب فرعی است که مجموع آن ها یک گنجایش ۶۸ لیتری بی نظیر را فراهم نموده اند . این کوله پشتی کوهنوردی دارای زین های قابل تنظیم است که به قرار گیری بهتر کوله پشتی بر روی شانه های شما کمک می کند . کوله پشتی کوهنوردی آسپری ۶۸ لیتری چینی osprey در کنار این مزیت ها، دارای وزن اندک و ابعاد مناسبی است که حمل و نقل آن را بسیار ساده تر می کند . در بخش کمر این محصول هم یک ساختار های ویژه طراحی شده است که به گردش بهتر هوا کمک می کند و مانع از تعریق این ناحیه می شود که این خود در بهبود تجربه سفر و جلوگیری از دیسک کمر در دراز مدت بسیار حائز اهمیت است .

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 

 


کوله پشتی کوهنوردی آسپری شادو ۴۵ لیتری osprey

این محصول یکی دیگر از تولیدات شرکت آسپری می باشد که در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت قرار گرفته است . این محصول دارای زین های قابل تنظیم می باشد که کمک می کند تا بهتر بر روی دوش های شما قرار بگیرد . در کنار این موارد کمربند و گیره ها و بند های دیگری بر روی این محصول تعبیه شده است که نه تنها به حمل راحت تر کمک می کند بلکه امکان حمل وسایل بیشتر را هم فراهم می کنند . در ناحیه پشتی این محصول هم سیستم تهویه هوای ویژه تعبیه شده است که باعث گردش بهتر هوا در این ناحیه می شود . وزن کمتر و ابعاد مناسب از دیگر فاکتور هایی است که سبب شده تا استفاده از این محصول در سفر های طبیعت گردی بسیار ساده تر و لذت بخش تر شود .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 


کوله پشتی کوهنوردی ۳۸ لیتری آسپری مدل سیرروس Osprey Sirrus

کوله پشتی کوهنوردی و طبیعت گردی ۳۸ لیتری آسپری مدل سیرروس یکی از بهترین محصولاتی است که در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت قرار می گیرد . این محصول در کنار قیمت بسیار مناسبی که دارد از ویژگی های منحصر به فردی برخودار است که در مقایسه با قیمت آن فوق العاده می باشد . این کوله پشتی دارای زین های قابل تنظیم با سیستم تهویه هوای ویژه می باشد . برای ساخت این کوله از پارچه های پلی استر و ضد فرسایش استفاده شده که دوام و عمر این محصول را به شدت افزایش داده است .

وجود تعداد زیادی از جیب ها و جایگاه ها کمک کرده تا این محصول گنجایش ۳۸ لیتری داشته باشد که می تواند تعداد زیادی از وسایل را با خود حمل نماید . در کنار این موارد بند ها و گیره های مختلف کمک می کند تا بتوانید وسایل متفاوتی نظیر عصا و ابزار های دیگر را به راحتی حمل نمایید . وزن کم ، ابعاد مناسب ، طراحی آرگونومیک ، کاور های ضدباران و… همگی از مزیت هایی است که کمک می کند تا این محصول یکی از بهترین انتخاب ها باشد .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات بیشتر کلیک کنید

 

کوله پشتی کوهنوردی دیوتر ۷۰ لیتر مدل ادونتور Deuter Adventure Backpack

این محصول جزو پر فروش ترین و البته شاخص ترین محصولات در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت می باشد که طرفداران زیادی دارد . زین های ایر کانتکت و قابل تنظیم ، کاور ضد باران ، زیپ های SBS ، ساختار ارگونومیک و… از مهم ترین فاکتور هایی است که سبب شده تا این محصول یکی از بهترین انتخاب های افراد حرفه ای باشد . این محصول دارای اسکلت بندی بسیار دقیق است که نه تنها به حفظ شکل کوله کمک می کند بلکه وزن آن را هم از روی شانه ها بر می دارد و این امر از خستگی زودرس کوهنوردان جلوگیری می کند . از دیگر مزیت های این محصول می توان به جنس پلی استر مقاوم ، وزن سبک ، ابعاد مناسب ، جایگاه های فراوان و… اشاره نمود .

 

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 


کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ۵+۶۵ لیتری دیوتر deuter

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی ۵+۶۵ لیتری دیوتر deuter یکی از بهترین تولیدات شرکت معروف دیوتر می باشد که در مقایسه با مشخصات بی نظیرش دارای قیمت بسیار مناسبی است و به همین جهت ما آن را در لیست ۱۰ کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت خود قرار داده ایم . از بارز ترین مشخصات این کوله پشتی حرفه ای می توان به گنجایش بسیار عالی آن اشاره نمود به گونه ای که گنجایشی معادل ۷۰ لیتر دارد که به واسطه تعداد جایگاه های فراوان آن ممکن شده است . در کنار این موارد می توان به وزن کم ، ابعاد مناسب ، زین قابل تنظیم ، سیستم تهویه هوا ، کاور ضد باران ، جایگاه های مختلف داخلی و خارجی و… اشاره نمود .

کوله پشتی کوهنوردی اصل و ارزان قیمت

 

برای دیدن قیمت و توضیحات کلیک کنید

 

همچین نطبق روال همیشه سایت outdoorgearlab و سایت amazon نیز در رابطه با این کوله پشتی ها صفحه هایی اراعه داده اند که ممکن است برای دوستان جذاب باشذ .

admin
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X